Biseksüel Nedir – Biseksüel Kime Denir yazısına puan ver :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan | 6,32 / 10 | 31 kisi / 196 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Alt Başlıklar

Biseksüel Nedir
Her iki cinsle de ilişkiye giren ve her iki cinse de ilgi duyan kişi.

Biseksüellik, duygusal ve/veya cinsel yönelimi hem kendi hem de karşı cinsine dönük olan canlıdır. Biseksüel sözcüğü hem isim, hem sıfat olarak kullanılır.

Biseksüel bir kimsenin aynı anda hem bir erkekle hem de bir kadınla cinsel olarak ilgili olması gerekmez. Bazı biseksüeller bu ya da öteki toplumsal cinsiyetle (veya her ikisiyle de) asla cinsel ilişkiye girmemişlerdir. Heteroseksüeller ve gay erkekler ile lezbiyenler için geçerli olduğu üzere, cinsel çekim her arzu edildiğinde davranılmasını gerektirmez.

Heteroseksüeller ve gay kişiler gibi, pek çok biseksüel de cinsel olarak yalnızca bir eşle aktif olmayı seçebilir; uzun-dönemli, tekeşli ilişkileri olabilir. Diğer biseksüeller, aynı-cinsiyetten eşlere, üç-taraflı ilişkilere, veya aynı veya farklı toplumsal cinsiyetlerden olan birkaç eşli (tek başına veya eş zamanlı olarak) ilişkilere izin veren serbest evlilikler yapabilirler.

Biseksüellik aynı zamanda aseksüellik sonucu da görülebilir.

biseksüel, biseksüel nedir, biseksüel ne demek, biseksüel hakkında, biseksüel kime denir, biseksüel ne demektir, biseksüelin anlamı, biseksüellik, biseksüellik nedir, biseksüel kimdir, biseksüel kimlere denir, biseksüellik nedir, biseksüel ile ilgili bilgiler, biseksüel bilgi, biseksüel ne demektir, biseksüel anlamı, biseksüel ile ilgili bilgi

Bu yazıda aradığınız konu yoksa soruyu yazın paylaşılsın ve eklensin

 1. tuanna
  03 Aralık 2011 | Cevapla

  nasıl bir kişiliğe sahip bu biseksüeller

  • Vusal
   27 Eylül 2012 | Cevapla

   ben 22 yasindayim bisexuelim be bu beni mutlu ediyor ilk baslarda bende ne istedyimi bilmiyodum hem erkeklerden hemde bayanlardan hoslaniyorum amma simdi ne isteediyimi biliyorum ben bisexueli hem kadinlarla olmayi hemde erklekle olmayi seviyorum ve qayetde mutluyum