Cumhurbaşkanlarımız tarih sırasıyla yazısına puan ver :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan | 9,22 / 10 | 310 kisi / 2.857 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Cumhurbaşkanlarımız tarih sırasıyla

1. Mustafa Kemal Atatürk : Görevde kaldığı süre: 29 Ekim 1923 – 10 Kasım 1938
2. İsmet İnönü : Görevde kaldığı süre: 11 Kasım 1938 – 22 Mayıs 1950
3. Celal Bayar : Görevde kaldığı süre: 22 Mayıs 1950 – 27 Mayıs 1960
4. Cemal Gürsel : Görevde kaldığı süre: 27 Mayıs 1960 – 28 Mart 1966
5. Cevdet Sunay : Görevde kaldığı süre: 28 Mart 1966 – 28 Mart 1973
6. Fahri Korutürk : Görevde kaldığı süre: 6 Nisan 1973 – 6 Nisan 1980
7. Kenan Evren : Görevde kaldığı süre: 12 Eylül 1980 – 8 Kasım 1982 (Devlet Başkanı), 9 Kasım 1982 – 9 Kasım 1989
8. Turgut Özal : Görevde kaldığı süre: 9 Kasım 1989 – 17 Nisan 1993
9. Süleyman Demirel : Görevde kaldığı süre: 16 Mayıs 1993 – 16 Mayıs 2000
10. Ahmet Necdet Sezer : Görevde kaldığı süre: 16 Mayıs 2000 – 28 Ağustos 2007
11. Abdullah Gül : Görevde kaldığı süre: 28 Ağustos 2007 – ???

Cumhurbaşkanlarımız, Cumhurbaşkanlarımız sırasıyla, Cumhurbaşkanlarımız tarih sırasıyla, Hangi Cumhurbaşkanı kaç yıl görev yaptı, Cumhurbaşkanlarımız ve görev süreleri, Bütün Cumhurbaşkanlarımız, Bütün Cumhurbaşkanları, Sırasıyla Cumhurbaşkanlarımızın adları, Sırasıyla Cumhurbaşkanlarının Adları, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanları, cumhurbaşkanları listesi, cumhurbaşkanlarının listesi, cumhurbaşkanları ve tarihleri, cumhurbaşkanları ve görev süreleri, türkiyenin cumhurbaşkanları sırasıyla, 11 cumhurbaşkanının sırasıyla isimleri

Bu yazıda aradığınız konu yoksa soruyu yazın paylaşılsın ve eklensin

1 10 11 12
  1. Batuhan
    23 Aralık 2013 | Cevapla

    ohhhhh ben hep kopya çekim

  2. irmak
    25 Ekim 2012 | Cevapla

    sonunda bitti ya