Paylaşmak Hakkında Kompozisyon yazısına puan ver :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan | 145,00 / 10 | 1 kisi / 145 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Paylaşmak Hakkında Kompozisyon
Mutluluk paylaşmaktır, …bir kır yürüyüşünde senin ilgini çeken bir çiçeğe o nun da aynı gözle bakmasıdır. birlikte yeni bir pasta tarifini deneyip olmadığında üzülmeden çöpe atabilmektir veya gülerek yiyebilmektir çünkü ikinizin eseri.

Mutluluk ağlayabilmek sevgiden, sevdiğin bir omuzda. en çaresiz anında bile onun varlığının teselli etmesidir seni, mutluluk sevilmektir. bazen şiir yazabilmekte mutlu eder insanı, yazabilene ne mutlu, öyle anlar olur içine sığmaz duyguların, ağzını açsan şiir kusacakmışsın gibi, ama kalemle barışık değilse ellerin, boşuna haykırır yüreğin içindeki şiirler içinde kalır. ne mutlu size şiir yazabilenler mutluluğun bi ucundan tutuyorsunuz.

Mutluluk kimine göre bir kediyi okşamak, kimine göreyse bir bebeğin büyüme macerasına tanık olabilmektir.

Tek başına mutluluk olmaz. yazdığınız şiir bile beğeniyle okunduğunda mutluluğa dönüşür. Birini mutlu etmek için yazmasanızda şiirlerinizi şiirinize değer katan sizin beğeniniz değil, okuyucularınızın beğenisidir, okunması beğenilmesi umrunuzda değilse buraya değil bir müsveddeye yazın şiirlerinizi. Mutluluk gemisinin herkesin limanına yanaşması dileğiyle.

Paylaşmak, Paylaşmak ile ilgili kompozisyon, Paylaşmakla İlgili Kompozisyon, Paylaşmayla İlgili Kompozisyon, Kompozisyonlar