Hakkında Bilgi

Rüyada Sakalını Kesmek

Rüyada Sakalını Kesmek
Bir kimse rüyada sakalini agzi île kesip kisalttigini görse, o kimsenin üzüntü ve kederi uzar. Sakal kendisiyle yemin edilir bir seydir. Sakal dogruluk, yalan cimrilik ve cömertlige isarettir. Bir kimse rüyada sakalinda beyaz kil görse, bu rüya o kimsenin kazandigi günahi sebebiyle onu korkutmaya ve uyarmaya isarettir.

Bir kimse rüyada sakalindan biraz kisalttigini görse, o kimsenin o sakalindan kestigi miktarca mali gider. Sakal heybettir. Bazen sakal, adamin dükkanina, geçim yollarina, elbisesine, Uzerine lazim gelen tazminata, kazanç ve faydasina isarettir.

Rüyada sakalini ve basini birden trasi ettigini gören kimse hasta ise, sifa bulur. Eger borçlu ise, borcunu öder. Eger üzüntü ve kederli ise, üzüntü ve kederi gider.

Rüyada baska bir adamin sakalini kestigini gören bir kimse, o adamin mirasini yer. Eger onun sakalindan bir sey alip yedigini görse, o seyin miktarinca o adama varis olur.

Rüyada tanimadigi genç birisi tras etse, o kimsenin söhret ve rütbesi bildigi bir düsmani veya adasi yahut onun benzerinin eliyle yok edilir. Eger sakalini tras eden kimse ihtiyarsa, o kimseni söhreti yüce ve kuvvetli bir kimsenin eliyle gider.

Hac zamaninda sakalini tiras etmek yukarida belirtildigi sekilde yorumlanir.

Sakalinin tiras edildigini görmek üç sekilde yorumlanir: Eger borçlu ise borcunu öder, hasta ise Iyilesir, bir sikintisi varsa geçer.

Sakalını tıraş etmek hastalıktan borçtan ve üzüntüden kurtulmaya yahut çirkin bir iş yapmaya,

Sakalinin kesilmis oldugunu görmek, din hususunda ihmalde bulunduguna delalet eder.

Rüyada Sakal, Rüyada Sakalını Kesmek, Rüya Tabirleri Sakalını Kesmek, Rüyada Sakalını Kestiğini Görmek, Rüyada Sakal Kesmek
Farmasi Katalog
Eitim ve gretim Eitim ve gretim