Rüyada Annesini Görmek yazısına puan ver :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan | 7,76 / 10 | 21 kisi / 163 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Rüyada Annesini Görmek
Annenizi rüyanizda görmek büyük bir müjde ile yorumlanir. Anneniz ölmüs ise onu rüyada görmeniz., kendisini daima hatirlamaniz ve ona karsi dini ödevlerinizi yapmaniz yani Fatiha ve Kuran-i Kerim okumak gibi ruhunu sad edecek dualarda bulunmaniz için bir ihtar, bir hatirlatmadir. Bir annenin rüyada görülmesi daima hayirla tabir edilir.

Abdülgani Nablus-i hazretleri diyor ki: Rüyada anneyi kendine darilmis görmek, hayatta basarili olacaginiza isarettir. Aglar görmek sevince, güler görmek, sizin mutlu bir hayat süreceginize delildir. annenizi hasta görmek, üzücü bir haberle karsilasacaginiza, annenizi ölmüs görmek, Ömrünüzün uzunluguna delalet eder.

Rüyada ANNE Görmek: Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir.
Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir.

Rüyanizda annenize çiçek verdiginizi görmek, ölmüs ise onu mezarinda ziyaret etmenizi bekledigini, sag ise onu kucaklayip hatirini sormaniz gerektigine yorumlanir. Annenizin sizi bir hususta azarladigini görmeniz, onu ihmal ettiginiz için size dargin oldugunu gösterir. Annenizden dayak yediginizi görmek, onun si-zin iyiliginiz için duaci olduguna ve size karsi büyük bir sevgi ve sefkat besledigine delalet eder.

Rüyanizda annenizin mezarinin çiçeklerle örtülü bir halde görmeniz, onun Allah’in (C.C.) huzurunda pek hayirli bir yeri olduguna delildir.

Rüyada Annenizin cennette oldugunu görmek, eger ölü ise hayra, sag ise annenizin sizden hosnut olduguna ve hakkinizda daima duaci bulunduguna isarettir.

Bir kimsenin rüyasinda annesini görmesi sayet annesi sag ise, annesinin kalbini kazanip, gönlünü almasi gerektigine, eger vefat etmis ise, ahiret hayati için evladindan hayir ve dua bekledigine isaret eder.

Rüyada anneye bagirmak, kötü hareket etmek büyük günah isleyip onun bedduasini almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün islerinin ters gitmesine isaret eder.

Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi onun duasini almaya ve ihtiyarlikta ona yardimci olmaya isaret eder.
Sevdiğiniz bir kişiyle bir araya geleceksiniz.

Rüyada Kendi annenizi görmek, hiç umulmadık bir mirasa konacağınıza, annenizin sizi doğurduğunu görmek, gören hasta ise sağlıklı, fakir ise zengin olacağına, anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya, anneyi dövmek hastalanmaya, anneyi ağlarken görmek büyük bir mutsuzluğa işarettir.

rüya tabirleri, rüyada anne görmek, rüyada annesinden dayak yediğini görmek, rüyada annesine bağırmak, rüyada annesini hasta görmek, rüyada annesini küsmüş görmek, rüyada annesini ölü görmek, rüyada annesinin ağladığını görmek, rüyada annesiyle sohbet etmek, rüyada anneyi görme, rüyada anne ile ilgili bişeyler görme, anne ile ilgili rüya görme, rüyada anne, annesini rüyada görme, rüyanın tabiri, rüyanın yorumu, rüya hakkında, rüyanın açıklaması

Bu yazıda aradığınız konu yoksa soruyu yazın paylaşılsın ve eklensin

 1. Münevver
  27 Aralık 2012 | Cevapla

  Rüyamda Vefat etmiş olan. Annemi tekerlekli sandalyede ve başına beyaz tülbent bağlamış ve 2.bir evlilik yapmış ve adamın genç karısı ve 2 tane çocuğu var. Annemin de üzgün olduğunu gördüm ve ben Böyle yapmış diye çok şaşırıyorum rüyamda.

 2. serap buluta
  14 Temmuz 2012 | Cevapla

  Serap Bulut rüyamda annemin ikiz çocuklara hamile olğunu ve ikizlerden birinin erkek ve diğerinin kız çocuğu olduğunu gördüm.Ayrıca benim bir kız kardeşimin olacağına seviniyordum.

 3. ersin bulut
  27 Haziran 2012 | Cevapla

  mrb.ruyamda annemi hamile goruyorum kardeşim olacagınıgını we annem erken dogum yapacagını soyluyorlar hastaneye gidiyorum annem baygın yatıyor anneme bişey olacak diye korku içindeyim iki elimle yanaklarına dokunuyorum uyan diyorum. boyle bir ruya gordum yorumunuzu merakla bekliyorm tesekkurler.