Rüyada Balık Tutmak yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 8,45 / 10 | 139 kisi / 1.174 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?
Rüyada Balık Tutmak

Rüyada Balık Tutmak
Rüyada suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına,

Rüyada Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer.

Rüyada Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir.

Rüyada Balık tuttuğunuzu gördüyseniz, kendi Alın teriniz sayesinde elinize para geçecek demektir.

Rüyada Büyük Balık avlıyor görmesi de menfaat ve hayra yorumlanır. Rüyada küçük balık lar elde edilecek gelirin kesilmesine işarettir.

Rüyada bulanık suda balık avlamak tasa, kaygı ve ya sıkıntıya;

Rüyada Sayısız balık tutmak büyük servet demektir.

Rüyada Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak üzüntü ve günaha,

Rüyada Tatlı suda avladığı balığın Tuzlu olması keder ve sıkıntıya,

Rüyada Yapay Göl ya da havuzda yakaladığı balığı kaçırmak borçlunun borcunu inkar etmesine,

Rüyada küçük ve çok balık avlamak elden çabuk çıkacak dünyalıkla,

rüyada balık, rüyada balık tutmak, rüyada balık avlamak, rüyada balık yakalamak, rüyada balık tuttuğunu görmek, rüyada balık tuttuğunu görme, rüyada balık tutmanın yorumu nedir, rüyada balık tutmanın tabiri nedir, rüyada balık tutmak neye yorumlanır, rüyada balık tutmak nedir, rüyada çok balık tutmak, rüyada balık tutmak görmek, rüyada balık tutmak ne demek, rüyada balık tutmak ne anlama gelir

Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın

 1. özlem
  14 Temmuz 2011 | Cevapla

  ben şu anda 3,5 aylık hamileyim. rüyamda bir su kenarında elimle balık yakaladım. balıklar büyüktü ve 9 yada 10 taneydi hepsinide elle tutdum. acil cevap yazarsanız sevinirim. teşekkürler….

  • yunus
   15 Temmuz 2011 | Cevapla

   elle gölet veya akarsudan birden fazla büyük balık tutmak, her zaman iyiye yorumlanır. Maddi durumlarda hep mutlu olacaksınız. Ama hangi zaman dilimi içerisinde olacağını yanlızca yüce Allah bilir kardeşim. Herşeyin hayırlısını dileyin Allah tan. Yüce Allah ne eylerse güzel eyler

 2. elif
  06 Ağustos 2011 | Cevapla

  bende 14 yaşındayım ve küçük berrak bir suda 3 balığı elimle yakaladığım 2si orta büyüklükte diğeri küçük olduğu için geri bırakıyordum ve acil cevap yazarsanız sevinirim,teşekkürler….

 3. ali veli
  06 Eylül 2011 | Cevapla

  SLMLAR. RÜYAMDA UFAK Bİ GÖLETTE 6 TANE BALIK YAKALADIM. 2 SİNİ BAŞKASINA VERDİM. KALANLARIDA Bİ KABA KOYUP SANIRIM EVE GÖTÜRDÜM. (BU ARADA BALIKLARDAN BİRİ BÜYÜKTÜ DİĞERLERİ ORTA BOYDU) NE ANLAMA GELİYOR??

 4. dilara
  15 Ekim 2011 | Cevapla

  annem rüyada babamın bizi piknige götürdüğünü görüyor babam parlak temiz bir suda balık tutuyor annem 3 tane yılan görüyor biri suda digeri agaçta biride yerde teyze me saldırırken annem eliyle yılana vurmuş teyzemezarar gelmesindiye yılan geri dönmüş ve annemin bacagını ısırmış ısıran ylanın rengi kahverengi dili büyük üstünde elmas şeklinde işaret varmış annaem acı hissetmemiş ama bacagının arkasında iki kırmızı nokta varmış ısırılan yerde uzun tüyler varmış onları koparırken derisiyle tüyler kalkıyormuş

 5. hatice
  14 Aralık 2011 | Cevapla

  Rüyamda küçük havuz tarzı yerde oğlumla beraber suya giriyoruz. Su sığ ve içinde akvaryum balıklar var. oğlumu havuzun yanına kıyıya oturtuyorum sonrada havuzun içinden balıkları yakalıyorum . Oğluma bu balıkları tutalım da kendi akvaryumum-uza koyarız diyorum. Ama yakaladığım balıklar elimde suya düşüyor.