Rüyada bozuk para toplamak yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 6,88 / 10 | 42 kisi / 289 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?
Rüyada bozuk para toplamak

Rüyada Bozuk para konuşma, laftır.

Rüyada bozuk para – Bakir, Nikel ve diger madenlerden yapilmis meskukat (PARA) görmek düsmanliklara ve dedikodulara delalet eder.

Ibn i Siriri e göre; bakir ve diger meskukat görmek, düsmanlik, kavga, vurusma, dedikodu ve benzeri seylere isarettir.

Rüyada bozuk para toplamak – Rüyasinda böyle bir para buldugunu veya kendisine verildigini gören, bu sekilde bir kavga ve tartisma ile karsilasir. Evinden bu sekilde paralari alip sokaga attigini veya birine verdigini gören sikinti ve kederden kurtulur.

Rüyada Bozuk para üzüntü ve darlanmaya ve kedere sebep olacak konuşmaya delalet eder.

Rüyasında bozuk para bulduğunu topladığını gören veya birisinden bozuk para alan kişi kavga veya bir tartışma yaşayabilir.

Rüyada Bir tas içerisinde bozuk paralar olduğunu görmek ihtiyacı gidermeye, açıkta olan bozuk paralar seviyesiz konuşmalara delalet eder.

Cabir ül Magribi ye göre; rüyada bakirdan ve diger madenlerden basilmis para görmek, iflasa, fakirlige ve hakarete ugramaya delalet eder.

Rüyada bozuk paralar bir kap içinde görülürse, mal elde edilecegine isarettir.

Rüyada bozuk para Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Rüyada para, Rüyada bozuk para, Rüyada bozuk para toplamak, Rüyada bozuk para görmek, Rüyada bozuk para bulmak, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyada görmenin, rüyanın anlamı, rüyanın yorumu, rüyasında,

Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın

  1. şerefetin ölmez
    06 Mart 2012 | Cevapla

    rüyamda para toplayıp fakir birine dagıtım