Rüyada çekirdek çitlemek yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 7,00 / 10 | 7 kisi / 49 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Rüyada çekirdek çitlemek
Rüyada çekirdek çitlemek kötü söz veya dedikoduya maruz kalmaya yorulur.

Rüyada çekirdek çitlemek Çevrenizdeki kötü arkadaşlarınızın dedikodunuzu yaptığını anlatır.

Rüyanızda Çekirdekleri eğer kabukları ile beraber yiyorsanız sizin dedikodunuzu yapanların size zararlarının olmayacağına delalettir. Ancak çevrenizde sizi çekemeyenlerin olabileceğini veya dost görünüp arkanızdan kuyunuzu kazanların oyununa gelmemek için dikkatli olmanız gerekli. Eger Yediğiniz çekirdeklerden bir kısmını dağıtıyorsanız bu dedikoduların olmasında sizinde payınızın olduğunu işaret eder o zaman sizde konuştuklarınıza dikkat edip söz çekişmelerinden uzak durmalısınız.

Rüyanızda çekirdek kabuklarını ortalığa saçılmış olarak görürseniz problemlerin bittiğine sorunlarınız varsa çözüleceğine işarettir. Eğer Sadece İçi Boş Çekirdek kabukları görmüşseniz şayet rüyanızda bilinki anlamsız gelen bir çok işle uğraşıyorsunuz ancak bu anlamsız boş gibi uğraşıların içini doldurmak için sürekli çaba sarfediyorsunuz.

Hurma çekirdeğini görmek uzun ömre yorumlanır. Hurma çekirdekleri aynı zamanda güzel itikada yorumlanır.

Rüyada çekirdek, Rüyada çekirdek çitlemek, Rüyada çekirdek yemek, Rüyada çekirdek çitlediğini görmek, Rüyada çekirdek çitlemenin yorumu nedir, Rüyada çekirdek çitlemenin tabiri nedir, Rüyada çekirdek çitlemek neye yorumlanır, Rüyada çekirdek nedir, Rüyada çekirdek ne demektir, Rüyada çekirdek ne demek, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri,
Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın