Rüyada Evlenmek yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 6,45 / 10 | 22 kisi / 142 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Rüyada Evlenmek
Rüyada Evlenmek Allah (c.c.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; borçlanmaya; üzüntü ve kedere;

Rüyada Dört kadınla evlenmek Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini ziyaret etmeye delalet eder.

Rüyada Hasta birinin evlendiğini görmesi vefat etmesine,

Rüyada Kendine nikah düşmeyen biriyle evlenmek aile fertlerinin başına geçmeye,

Rüyasında evlenen zengin olur. Birisi rüyayı göreni öpse muradına ereceğine, bir kadınla buluşması büyük bir zattan faydalanacağına, bir kızla buluşması ise; muradına ereceğini haber verir.

Rüyada Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat görecegine delildir.

Bir gençle bulusup evlenme için karar aldigini gören muradina nail olur.

Rüyada Orta yasli bir kadinla evlenmek istedigini görmek, pek büyük zenginlige delalet eder.

Kirmanî’ye göre; karisindan gayri bir kadinla evlendigini görmek o kadinin güzelligi derecesinde zenginlik ve menfaate, bilmedigi görmedigi ve adini bile isitmedigi bir kadinla evlendigini görmek ya kendisinin veya evinde birinin ölecegine, kendisini güveyi olmus görüp esini görmedigini görmek, ölüme isarettir.

Rüyasinda bir fahise ile evlendigini görmek, ahlaksiz ve huysuz bir kadinla evlenecegine,

Rüyada evlenmek, Allah’ü Teala Hazretleri tarafindan meydan gelecek bir yardima isarettir. Bazen de evlenmek, esarete, borca, üzüntü ve kedere, tazminat vermeye veya yüksek bir mevkiye geçmek için çalismaya isarettir.

Rüyada evlenmek, sahitler huzurunda olursa Allahu Teala’ya salih bir amel yapacagina dair söz vermeye isarettir. Eger nikah, adetlere uygun olarak çarsida yapilirsa makarna ve kadrini yücelecek bir söhrete erismeye isarettir.

Rüyada zina eden bir kadinla evlendigini gören kimsenin, zina yaptigina isarettir.

Rüyada kendisine musallat olan ve kalb kiran bir kadinla evlendigini gören kimse, agir bir yük altina girer.

Rüyada Hasta olan bir adam rüyada evlense ve evlendigi kadini görmese ve ismi de söylenmese o adam ölür.

Rüyada annesini bir adamla evlendirdigini gören kimse mülkünü satar.

Rüyada Hamile olan kadin rüyada evlendigini görse bir kiz çocugu dogurur. Gelin gibi halka gösterilirse, bir çocuk dünyaya getirir. Erkek çocugu olan kadin rüyada evlendigini görse, çocugunu evlendirir.

Rüyada Kocasi olmayan veya evli bir kadin rüyada evlense hayra erisir. Bir kadin rüyada ölü olan bir sahisla evlendigim görse, o kadin fakiriesir ve etrafindakiler dagilir.

Rüyada bir kadinla evlendigim ve kendisinin de bir veya birkaç hanimi oldugunu gören kimse evlendigi kadini görse veya tamsa, o kadinin güzellik ve endami nisbetinde hayir, servet ve devlete erisir. Eger kadini tanimayip ve ismi de kendisine söylenmediyse, o kadin da kendisi için hazirlaniyorsa, o adamin veya eli altinda bulunan birisin ölecegine isarettir. Tanimadigi yasli bir adamin kiziyla evlendigim gören kimse, çok hayra kavusur.

rüyada evlenmek, rüyada evlilik, rüyada evlilik yapmak, rüyada evlenme, rüyada evlendiğini görmek, rüyada biriyle evlenmek, rüyada evlilik yapmanın tabiri nedir, rüyada evlilik yapmanın yorumu nedir, rüyada evlenmek neye yorumlanır, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri,
Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın

 1. Nur
  06 Aralık 2012 | Cevapla

  31yasindayim, 11 yillik evliyim ve iki oglumuz var, 4 yadinda ve biride 3 aylik.

  Ruyamda tanidigim bir kuaförde saclarim ve tirnaklarim yapildi ve birden bire kendimi guzel beyaz bir gelinlik icerisnde gördum. Sonra babamin evinde buldum kendimi, damadin yanina gitmeden önce evlenecegime dair bir not birakmak uzereydim ve sonra birden bire aklima damadin hristiyan oldugu ve evliligin eger olursa kilisede gerceklesecegi aklima geldi ve notu yazmadim aileme, kendi dinimden vazgecmek isteyip istemedigimi bilemedim. Esimi bu hristiyan adam icin terk etsemmi etmesemmi diye dusundum, esimle olan huzursuglumuzu dusundum bundan daha kötusu olabilirmi dedim ve orda ruya bitti.
  Biraz tabirleri okudum ve cok korktum, kenim cocuklarim ve esim icin. Annemi 6 ay önce kaybettim, aklimdan hic cikmiyor, ölumden ve yakinlarimi kaybetmekten korkuyorum. Bir hafta öncede eski evimizin önunde annemin icinde yattigi kare, kenarlari tahta ve ortasi cig etle dolu mezar/tabutun basinda agladigimi gördum. Luffen yorumlarmisiniz cok huzursuzum.
  Annemin vefatindan bir ay önce o hastayken onu gelinlikte görmustum ve cikti, yazanlardan kafam karisti ve korktum, yorumlarsaniz sevinirim.