Rüyada Fare Görmek yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 8,43 / 10 | 21 kisi / 177 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?
Rüyada Fare Görmek

Alt Başlıklar

Rüyada Fare
Rüyada Bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladigini görse, o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal geçer.

Rüyada Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.

Rüyada Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa,

Rüyada Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya,

Rüyada Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka,

Rüyada Fare deliği bid’at işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Rüyada Fare gizli bir düşmana işaret eder.

Rüyada Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları ayini zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.

Rüyada Görülen Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

Rüyada Fare görülmesi Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.

Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.

Rüyada görülen fare Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır.

Rüyada Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadini kandirip onunla evlenir.

Rüyada Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, hem ömrünün hem malinin eksilecegine delildir.

Kirmanî’ye göre; rüyasinda burnundan fare çiktigini görenin ahlaksiz bir kizi olur.

Bir rivayete göre, akrabasindan bir kadin kötü yola düser, bogazindan bir fare çikardigini görenin, ahlaksiz bir çocugu olur.

Rüyada kuyrugu kopmus veya kesilmis bir fare ahlaksiz bir kadina isarettir.

Rüyada Fare, düsmanla da yorumlanir.

Rüyada görülen fare, fesadçi bir kadina isaret eder. Çok fare, rizka isaret eder.

Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur.

Rüyada Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Rüyada Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir.

Rüyada Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder.

Rüyada Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder.

Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler.

Rüyada Fareye ok veya tas attigini gören kimse, kötü bir kadinin giybetini yapar veya kötü bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur.

Rüyada Bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina hile eder veya onunla bir yerde yatar.

Rüyada Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder.

Rüyada Bir kimse evinde birçok farelerin oldugunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder.

Rüyada Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.

rüyada fare, rüyada fare görmek, rüyada evde fare görmek, rüyada evde fare dolaştığını görmek, rüyada siyah fare görmek, rüyada çok fare görmek, rüyada evde farelerin dolaştığını görmek, rüyada fare yakalamak, rüyada fare deliği görmek, rüyada ölü fare görmek, rüyada evine fare girdiğini görmek, rüyada fare görmenin tabiri nedir, rüyada fare görmenin yorumu nedir, rüyada fare görmek neye yorumlanır, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri,

Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın

 1. yeliz
  14 Temmuz 2011 | Cevapla

  rüramda fare gördüm yeni aldıgım tencerenin içinden çıkıyodu birde yatagın içinde geziyolardı ne anlama geliyo acaba

 2. nilüfer
  26 Temmuz 2011 | Cevapla

  rüyada siyah fare görmek ve onun öncesinde göğsüm penis şeklinde bir kaç tanenin yan yana olup tek göğüs oluşturmuş ve yere düşüyor sonra penisi merak edip alıyorum ağzıma yumuşak oluyormuş

 3. mesut
  12 Eylül 2011 | Cevapla

  rüyamda gri bir fare gördüm terastan girdi ve içeriye girmesin diye terasın ikinci kapısını kapattım, dayım ordaydı ve duş alıyor yada bir şey arıyordu. orda aslında sadece tahtalar var ve dayım çıkp avlmak içn bekliyo ama fare durduğu halde bi şe yapamıyor… sonra uyandım biri bilgilendirsin lütfen.. Cep:05064893622 kısa mesaj atsa daha iyi olur :D

 4. asuman
  08 Ekim 2011 | Cevapla

  fındık faresi coktuve elbiselerim içindeydi geziyo

 5. yağmur
  30 Aralık 2011 | Cevapla

  rüymda babamın tabancasıyla 2 el ateş ettim ama biisini bilerek birisini istemeyerek yerdeki kovanı almak için eğildimde oldu mermiler yere saçıldı bu nasıl bir rüyadır silahın güvenlik kilitdini bile kapatımı gördüm yaa

 6. leyla acikel
  25 Ağustos 2012 | Cevapla

  ben leyla ruyamda samanlik gibi bir yerde busuru fare gordum bir kismida oluydu ne anlama geliyor en kisa zamanda yaarsaniz cok mutlu olurum