Rüyada Halı Görmek yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 6,63 / 10 | 16 kisi / 106 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Rüyada Halı Görmek

Rüyada Dünya nimetlerine ve alnı secdeye koyarak ancak elde edilebilin kulluk şerefine delalet eder.

Rüyada Zenginliğin ve bolluğun haber verir. Halı, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu olacağınızı işaret eder.

Rüyada Halı Zenginlik, bolluk, kısmet, yükselme, başarı olarak yorumlanır.

Rüyada Halı görmek çok iyidir. Rengine, şekline, boyutuna bakarak yorumlanır.

Rüyasinda kendisi için yere yeni bir hali serildigini gören dünyada uzun bir ömre, genis bir rizka sahip olur.

Rüyada Bir bilmedigi yerde ve tanimadigi kimseler arasinda yere bir hali serilerek üzerinden geçtigini görmek, memleketinden ayrilip gurbete düsecegine isarettir.

Rüyada Dürülmüs bir haliyi arkasina alip bir yere götürdügünü görmek, bütün varligini üzerinde tasiyacak derecede fakirlesecegine delalet eder.

Ebu Sait El-Vaiz’e göre: hali görmek dünyalikta ve rizkta genisliktir. Onun büyüklügü ve kalinligi nispetinde ömrün uzunlugu ve rizkin bollugu belirlenir. Küçüklügü kazanç azligina, yerden toplanmasi ise rizkin azalacagina delalet eder.

Ibni Sirin’e göre; yere büyük bir hali serdigini ve bu halinin kendi mali oldugunu gören, nimet ve bolluk görerek çok yasar. Rizkini kolaylikla temin eder. Ev halki, akrabalari ve arkadaslari ile bu halinin üzerinde oturdugunu görmek, hayir ve nimettir.

Danyal Aleyhisselama göre; rüyasinda küçük ve ince bir ha-li görenin hem rizki, hem ömrü az olur.

Rüyada Eski ve delik bir halisi oldugunu görenin geçiminde darlik ve hayatinda sikinti olur.

Rüyada Yesil renkli bir hali görmek genis bir rizka delalet eder.

Rüyada Halinin çiçekli ve desenli olmasi hayirdir.

Rüyada hali görmek, dünyaya ait seylerle tabir edilir.

Rüyada Zenginliğin ve bolluğun işaretidir. Halı, zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına gelir. Halı üzerinde yürüdüğünüzü görmeniz, mutlu olacağınız anlamına gelir.

rüyada halı, rüyada halı görmek, rüyada halı görme, rüyada halı görmenin yorumu nedir, rüyada halı görmenin tabiri nedir, rüyada halı görmek neye yorumlanır, rüyada halı nedir, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri,
Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın

  1. şaziye yaslandı
    17 Kasım 2010 | Cevapla

    rüyamda halılarımızı yıkaması için verdiğimiz firmanın halılara el koyduğunu, elimizde kalan son halının da yıkandıktan sonra asılması sonucu rüzgarda uçup yine aynı firmanın bahçesine düştüğünü gördüm. halımızı yine bizim olduğunu bildikleri halde iade etmediler. yok dediler.

  2. meral erel
    21 Aralık 2011 | Cevapla

    rüyamda ölmüş annem bizim evde o ara hacize gelmiş memurlar almışlar eşyalarımızı ama ben eşime diyorumki halımız var bak üzülme hemen yere seriyorum kırmızı uzunca bir yolluğu. anlamını öğrenebilirmiyim teşekkürler şimdiden