Rüyada İçki İçmek yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 6,60 / 10 | 20 kisi / 132 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?
Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek
Rüyada içki içtiğini gören kimse issiz ise bir hizmette istihdam edilir. Yahut fakir ise zengin olur. Bekar ise evlenir. Hasta ise hastalığından kurtulur.

Rüyada gazino da içki içtiğinizi görmek yeni islerinizde basarili olacağınıza;

Rüyada sarhoş olmak – olduğunuzu görmek, fazla açılıp israfa girmemeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada içki içtiğini gören kimse büyük günah isler ve geniş rızka kavuşur, içki kadehi ile içki İçtiğini gören kimsenin eline haram mal geçer. Bazıları helal mal geçer demiştir.

Rüyada su ile karıştırılmış içki içmek, bazısı helal, bazısı haram maldır. Bazı tabirciler, bu ortaklık malidir bazıları da, bir kadından mal alır ve bu mal ile fitneye düşer, dediler.

Rüyada Meze bulunan içki meclisine davet edildiğini gören kimse, cihada ve şehitlik rütbesini kazanmaya davet edilir.

Bazen de Rüyada içki , zina eden kadına işaret eder.

Rüyada içmek , içenin ahmaklık ve cehaletine işaret eder. ölmüş Salih bir kimsenin rüyada içki içtiği görülse, o ölü ahirette nimet içerisindedir. Ancak, hayatta iken içki içen bir ölünün rüyada içki içmesi hayırlı değildir. O ölünün günahkar ve azap içinde bulunduğuna işaret eder.

Rüyada içki kadehi ile içki içtiğini gören kimsenin eline haram mal geçer. bazıları helal mal geçer demiştir.

Ölmüş Salih bir kimsenin rüyada içki içtiği görülse, o ölü ahirette nimet içerisindedir. ancak, hayatta iken içki içen bir ölünün rüyada içki içmesi hayırlı değildir. o ölünün günahkar ve azap içinde bulunduğuna işaret eder.

Rüyada içki, Rüyada içki içtiğini görme, Rüyada içki içtiğini görmenin yorumu nedir, Rüyada içki içmenin tabiri nedir, Rüyada içki içmek neye yorumlanır, Rüyada içki nedir, Rüyada içki ne demektir, Rüyada içmek ne demek, Rüyada içki içtiğini görmek, Rüyada içki içen birini görmek, Rüyada içki içeni görmek, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri,

Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın

  1. samir
    22 Mart 2013 | Cevapla

    ben ruyada sharab shisesinden icdigimi gordum ama sharab oldugunu bilib hepsini geri aldim ve ruyada haramdir dedim.anlami ne?