Rüyada Müdürünü Görmek yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 7,50 / 10 | 6 kisi / 45 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?
Rüyada Müdürünü Görmek

Rüyada Müdürünü Görmek
Rüyada Müdürünü Görmek İş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir.

Rüyada Müdürünü Görmek bu durum genellikle iş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden uzaklaştırılabilirsiniz şeklinde yorumlanmakla birlikte Müdürünüzü ne gibi ortamlarda gördüğünüze göre değişebilir. Şayet müdürünüzü sıkıntılı bir şekilde görmüş iseniz Müdürünüzün sizi sevdiğine çalışmalarınıza kayıtsız kalmadığına da işarettir.

Rüyada Müdürünüzü sevinçli görmüşseniz eğer rüyanızda o zaman sizin için sıkıntılı günler geçecek demektir,

Rüyada müdürünüzle seyahat yapıyorsanız, müdürün uzağınıza gideceğine sizden uzaklaşacağına delalettir ki, iş yerindeki son günleri olabilir.

Kadınların sık sık gördükleri rüyaların arasında hükmedici ve despot tavırlı müdürleriyle seks yapmak da yer alır. Bu müdürünüze karşı gizli arzular duyduğunuz anlamına gelmez. İş hayatınızda kendinizi yetersiz hissettiğiniz veya teşvike ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyanızda, iş yerindeki iktidar ilişkisini tersine çevirmiş olursunuz.

Rüyada müdür, Rüyada müdürünü görmek, Rüyada müdür görme, Rüyada müdürünü görmenin yorumu nedir, Rüyada müdürünü görmenin tabiri nedir, Rüyada müdür görmek neye yorumlanır, Rüyada müdür nedir, Rüyada müdür ne demektir, Rüyada müdür ne demek, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri,

Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın