Rüyada Yüksekten Atlamak yorumuna puan ver :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars | 7,92 / 10 | 12 kisi / 95 puan verdi.
Loading ... Loading ...
Bu siteyi beğendinmi?

Rüyada Yüksekten Atlamak
Rüyada Yüksek yerden asagiya atlamak, iyi halden kötü hale meyletmeye, asagidan yukariya siçramak da, insanin çabucak yüksek dereceye çikmasina, yukaridan asagiya atlamak da, kiymetinin çabucak düsmesine isaret eder.

Rüyada Bir yerden başka bir yere atlamak, sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır.

Rüyada Aşağı atlamak, para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.

Rüyada Hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya atlamak değer yitirmeye, iyi halden sevimsiz duruma gelmeye, Aşağıdan yukarıya sıçramak hızla gelecek derecelere,

Rüyada yüksek bir yerden bir yere atlamak can sıkıcı söze, Bir engeli aşmak amacıyla atlamak bir zorluğun üsttesinden gelmeye,

Rüyada Bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder.

Rüyada Bir yerden, bir tepeden, bir hendekten atlamak, hayatta geçirilecek yasama zorluklarina isarettir.

Rüyada bir çukuru atlayarak geçtigini görmek, büyük bir kazadan kil payi kurtulacaginiza delalet eder. Bir dagdan asagiya atlayarak indigini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur.

Rüyada Bir dereden atlayarak karsi sahile geçtigini görmek, kendisi hakkinda yapilan haksiz iftiralardan arkadaslarinin kendisinin haberi olmadan yaptiklari lehindeki sahadetlerle temize çiktigina isarettir.

Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayi bir yere atlamak, kisinin canini sikacak müskül bir söze isaret eder.

Rüyada Atlamak, Rüyada Yüksekten Atlamak, Rüyada Atlamak Ne demek, Rüyada Atlamak Nedir, Rüyada Atlamanın yorumu, Rüyada Atlamanın tabiri, Rüyada Yüksekten Atlamanın tabiri, Rüyada Yüksekten Atlama ne demek, Rüyada yüksekten atlamak görmek, Rüyada yüksekten atlamak ne demek, Rüyada yüksekten atlamak ne anlama gelir
Sağlıklı Tırnaklar
Kadınlarda Saç Dökülmesi
Varis Şikayetleri
Sivilcelerden Kurtulma

Rüyalarınızı Paylaşın Yorumlansın

 1. ebru özen
  22 Ağustos 2011 | Cevapla

  rüyada yüksek bir yerden atlamamak,direnmek

 2. ebru özen
  22 Ağustos 2011 | Cevapla

  rüyamda biri için ve kendim için pek yüksek yer olmayan yaralanılmayacak bile yerlerden atladım,hiçbirşey olmadı.yaralanılacak yerlerden aşamalı olarak atladım korktuğum halde burnum bile kanamadı.yükseklikler azar azar artmıştı.en yükseğinden atlamaya zorladılar ama ben atlamadım,ilahi bir güç yardım ediyordu da.

 3. Gulmekyakışır
  11 Mart 2012 | Cevapla

  Ucurumdan atladım ölmedim ben ısıkkentli meralim buarada