Hakkında Bilgi

Rüyada yüzük takmak

Rüyada yüzük takmak
Rüyada Yüzük takmak, yeni bir iş sözleşmesi ve başarıların habercisidir.

Rüyada Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir.

Rüyada Evlilik yüzüğü takmak ise çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle evlenmek demektir.

Rüyada Bekar olan kimse rüyada yüzük takındığını görse, zengin bir kızla evlenir. Yüzük altın olursa alacağı hanım malı gitmiş bir hanımdır.

Rüyada Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk ve meşakkattan sonra hayra nail olur. Yüzük altından ve taşı da varsa bu rüya iyi ve hoştur. Yüzüğün taşı olmazsa, kendisinde menfaati olmayan işlere işarettir.

Rüyada gümüşten bir yüzük takındığını ve hükmünü, murat ettiği şekilde yerine getirdiğini ve yaptığını görse, o kimse saltanata erişir.

Rüyada parmağına taktığı yüzük, her zaman taktığından başka ise, evlenerek bir çocuk sahibi olmasına delalet eder. Yüzüğünün taşı kırmızı ise yüreği fesattır. Siyah ise çocuğu sefalet içinde büyür.

Rüyada Taşı yakut olan bir yüzüğü parmağına taktığını görenin eşi kız doğurur ve çocuk çok yaşamaz. Eğer eşi hamile değilse, hamile kalır; eğer rüya sahibi bekar ise, sokağa atılmış bir kız bularak onu evlat edinir. Yüzüğünün taşını zebercetten gören çok yaşar. Altından burma veya zincir gibi bir yüzük taktığını gören, bir işe başlar fakat o işten zarar görür.

Rüyada yüzük takmak, yeni ve başarılı iş sözleşmesi anlamındadır. Evlilik yüzüğü çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir

Rüyada yüzük, Rüyada yüzük takmak, Rüyada yüzük taktığını görmek, Rüyada yüzük takmanın yorumu nedir, Rüyada yüzük takmak ne demek, Rüyada yüzük takmanın yorumu nedir,

Farmasi Katalog
Eitim ve gretim Eitim ve gretim