Hakkında Bilgi

Seviye Belirleme Sınavı (SBS) Kaldırılmasın

SBS KALDIRILMASIN
%99 oranında SBS nin iptal edilmemesi için yorumlarınız vardı, 7. Sınıf öğrencileri istediğiniz oldu 7. Sınıflar SBS ye girecekler, herkese hayırlı olsun.

2010 - 2011 yılı itibariyle 6 ve 7′nci sınıflar için SBS kaldırıldı. Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Seviye Belirleme Sınavının (SBS) 6 ve 7. sınıflarda kademeli olarak kaldırıldığını, sınavın sadece 8. sınıfta gerçekleştirileceğini bildirdi.

Bu haberimizi verdiğimiz sayfamızda öğrencilerin ortak görüşü olarak seviye belirleme sınavı SBS sınavının kaldırılmaması yönünde mesaj ve yorumlar gelmektedir, Hakkında Bilgi Nedir sitesi olarak gelen yorumlara bakarak öğrencilerin haklı olduklarını gördük ve destek vermek amacıyla burada SBS KALDIRILMASIN diyerek ortak görüşlerin burada birleştirilmesini düşündük.

Milli Eğitim Bakanını etkilermi bilmiyoruz ama yorumlarınızı, mesajlarınızı buradan iletebilirsiniz. Burda yayınlanan Yorum ve Mesajlarınızı Milli Eğitim Bakanlığına yollayacağız.

15 tatil ne zaman TIKLA

SBS nin KALDIRILMASI İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN
sbs kaldırılmasın, SBS Kaldırılmasın, SBS Kaltımı, SBS, SBS sınavı, Seviye Belirleme Sınavı, SBS Kalktımı, SBS kaldırıldımı, SBS kalktı mı, SBS kaldırıldı mı, Sbs kalktı mı, sbs kalktımı, sbs kalktı mı,
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim